БЛОГ

Іммігранту на замітку: лікбез щодо канадської ментальності

Еміграція в Канаду, ставши такою популярною в останні десятиліття, не втрачає обертів, адже Канада є однією з найпривабливіших країн для мігрантів, яка манить високим рівнем оплати праці та якісним соціальним захистом. Наступні факти про Канаду та її жителів будуть цікаві не лише тим, хто планує жити чи працювати в цій країні, але й пересічним читачам, […]

Читати повністю ...
2628668284_c9d18274d6

Топ-10 цікавих фактів про Канаду та канадців

Канада вважається однією з найпривабливіших країн для життя та праці, з високим рівнем заробітної платні та соціального захисту. Тому, ми вирішили підібрати для Вас найяскравіші факти про Канаду та канадців. Отже,

Читати повністю ...

Програма обміну в США: віза J

Подорож в Америку для іноземних громадян за програмою обміну — звичайна і дуже популярна можливість для подорожей. Однак є невеликий нюанс. Для того, щоб отримати візу для програми з обміну, Вас повинні прийняти в якості учасника будь-якої програми для обміну. Це може бути програма з обміну студентами, школярами, з обміну досвідом або знайомству з культурою […]

Читати повністю ...
j1v1
costarica

Віза дружини до Канади

Минулого разу ми говорили про те, як нареченій чи дружині отримати довготривалу візу К1 до США. Сьогодні черга Канади.

Читати повністю ...

Віза К1 — імміграція в США

Окрім робочої чи туристичної візи, існує ще один спосіб, який допоможе іммігрувати до Сполучених Штатів. Однак, цей спосіб підходить лише для тих, хто має другу половинку у статусі громадянина США. Віза К1 передбачає надання візи для нареченої або нареченого громадянина США.

Читати повністю ...
1
semya2932

Возз’єднання родини у США

Програма возз’єднання родини – одна з найбільш простих можливостей отримати вид на проживання у Сполучених штатах. Також, це один з найпопулярніших способів імітації до більшості країн світу. Якщо ви маєте близького родича або родичів, який є громадянином США (або, навіть, той, що має грін карту), то Ви зможете отримати вид на проживання у країні.

Читати повністю ...

Возз’єднання сім’ї в Канаді

Програма сімейного спонсорства передбачає можливість імміграції для тих, у кого є близький родич або член сім’ї, який є громадянином Канади та який може виступити спонсором отримання статусу постійного резидента.

Читати повністю ...
family
canada ukraine

Трудова імміграція в Канаду

Найпопулярніша категорія імміграції в Канаду – це незалежна професійна Імміграція. На цей вид імміграції, Канада дає найбільшу квоту і великий список затребуваних спеціальностей. Так само, ця категорія пред’являє до кандидата низькі вимоги до Ваших можливостей для поселення в Канаді. Тільки добре знаючи критерії відбору за кожною програмою можна правильно вибрати спосіб імміграції в Канаду.

Читати повністю ...

Політичний притулок в США

Питання про отримання політичного притулку в США не втрачає своєї актуальності. Політичний притулок – особливий правовий статус, який надається людині на підставі наявних вагомих доказів порушення його прав і свобод, або ж переслідування на території своєї країни. Причому ознаки, за якими вона переслідується, з точки зору норм міжнародного права, не можуть розглядатися, як злочини або […]

Читати повністю ...
us citizenship
eu

Робота без посередників в ЄС

Якщо Ви не є громадянином будь-якої з країн ЄС і між Вашою країною та Євросоюзом не укладено домовленості сторін, то головне завдання, пов’язане з пошуком роботи в Європі, полягає в отриманні дозволу на роботу.

Читати повністю ...

Робота в Канаді без посередників

Робота за кордоном – це один з найпопулярніших способів пошуку кращого нового життя. По-перше, це дозволяє добре заробити, підвищити кваліфікацію і, найголовніше, пожити в іншій країні й ознайомитися з її культурою і особливостями. Багато країн пропонують роботу для іноземців, але робота в Канаді є однією з найбільш затребуваних.

Читати повністю ...
new job
work with us

Робота в США без посередників

Жити і працювати в США – мрія багатьох людей. Сполучені Штати Америки давно стали символом свободи, стабільності і благополуччя. Але як туди потрапити?

Читати повністю ...

Студентська віза в Канаду – дуже хороша можливість для виїзду в Канаду

Як Ви знаєте, Канада дуже приваблива країна для навчання. Канада має чим зацікавити іноземних студентів починаючи від імміграції, якісної освіти, гарно оплачуваної роботи тощо.

Читати повністю ...
canada students
usa students

Студентська віза в США – відмінний інструмент для виїзду в США

Сполучені Штати вітають іноземних громадян, які приїжджають в країну з метою навчання. Початкова та вища освіти, мовні курси для дітей та дорослих, різні академічні програми – американські навчальні заклади пропонують широкий вибір програм.

Читати повністю ...

Грін Карта – ідеальний та один з найбільш гарантованих варіантів переїзду до США

Грін Карта – ідеальний та один з найбільш гарантованих варіантів переїзду до США на постійне місце проживання. Робиться це завдяки виду на проживання EB-1.

Читати повністю ...
Green Card
usa religion

Релігійна віза в США – маловідомий але дуже хороший варіант іммігрувати в США

Релігійна віза в США – маловідомий але дуже хороший варіант іммігрувати в США. Релігійна віза дає змогу віруючій людини в’їхати на територію Сполучених Штатів Америки для виконання різного роду релігійної роботи на зазначений термін.

Читати повністю ...

Релігійна віза в Канаду – маловідомий, проте дуже гарний варіант імміграції в Канаду

Релігійна віза в Канаду – маловідомий, проте дуже гарний варіант імміграції в Канаду. Віза відкривається для людей, які планують працювати в релігійній сфері або займатись благочинністю.

Читати повністю ...
canada religion
tourists usa

Туристична віза в США

Мрієте потрапити до США та в повному обсязі насолодитись чудовими краєвидами цієї країни? Ми Вам допоможемо!

Компанія «Нове життя» пропонує допомогу у відкритті туристичних віз в США строком на 10 років із першим терміном перебування в країні 6 місяців. Важливо зазначити, що ми тісно співпрацюємо із американськими юристами, що значно полегшить Вам всю процедуру.

Читати повністю ...

Туристична віза в Канаду

Канада – дійсно унікальна країна з великими традиціями багатьох народів світу. Отримати туристичну візу до цієї країни означає отримати фантастичну можливість пізнати цю чудову країну безпосередньо з середини.

Читати повністю ...
tourists canada
a60f95e6048a6076bc6ca88177633fab_XL

Імміграція в США та Канаду – втілюємо мрію в реальність

Сучасна бюрократія в цивілізованих країнах являє собою не тільки перепону для працьовитих мігрантів з країн колишнього СРСР, але й при правильному використанні заплутаних законів, дає цілий перелік лазівок для легалізації власного перебування в США та Канаді.

Читати повністю ...