Партнерам

Договір концесії (Концесійний договір)

pic-2

Договір комерційної концесії є аналогом світового поняття франчайзингу або франшизи. Термін походить з французької мови і дослівно перекладається, як «пільга».

Суть договору комерційної концесії полягає в тому, що перша сторона-правовласник передає, за винагороду на домовлений термін, другій стороні-користувачу право користування в бізнес діяльності останнього правами, які належать власнику. Сюди може входити все, що відноситься до об’єктів виключних прав, починаючи від товарної марки та знаку і закінчуючи секретами виробництва, ноу-хау тощо.

Взагалі, варто відмітити, що використання терміну «комерційна концесія» є не зовсім виправданим. Більш поширеним і використовуваним поняттям в міжнародній економіці є термін «концесійний договір».

Договір концесії це договір, за яким держава, на оплатній та обмеженій рамками строковій основі, надає інвестору з іншої країни ексклюзивне право на підприємницьку діяльність. За договором також передається право на продукцію та отримання доходу в результаті даної діяльності.

Якщо Ви мрієте зайнятись підприємницькою діяльністю за кордоном
договір концесії дуже привабливий варіант початку своєї справи за межами Вашої країни. Хочете дізнатись більше?