Туристична віза в
Канаду

Що Ви отримуєте з нами?

tourist_icon_1

НАЙКРАЩИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ

tourist_icon_2

ВИСОКІ
ГАРАНТІЇ

tourist_icon_3

ЯКІСНЕ ТА
ШВИДКЕ РІШЕННЯ

tourist_icon_4

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ
ПІДХІД ДО КЛІЄНТА

 

Туристична віза в Канаду, ціна

tourist_canada_img

Всі ми любимо відпочивати. Туристична віза в Канаду з України – подаруйте собі незабутні канікули. Окрім того, що Ви отримуєте можливість подивитись простори іншої країни, поринути у світ канадських пригод, ще можна залишитись там назавжди.

Туристична віза в Канаду видається одразу на 6 місяців. Звичайно вона не дає права на офіційне працевлаштування, але Ви завжди можете змінити її на студентську чи робочу.

Гірськолижні курорти Канади останнім часом стають дедалі популярнішими. Справа в тому, що поціновувачам гірських лиж набридли заїжджені траси європейських курортів, тому хочеться чогось іншого. Ось і збираються вони за океан, щоб б покататися з вітерцем.

Провести відпочинок в Канаді – це значить відмінно відпочити. Справа в тому, що в Канаді кожен знайде собі заняття до душі: це і згадувані вище гірськолижні курорти, які за якістю не поступаються європейським, і прекрасна природа, чудова рибалка і багате полювання тощо.

Канада відома в першу чергу своєю унікальною природою. У цій країні питанню екології приділяється багато часу і коштів, тому тут знаходиться велика кількість заповідників і національних парків.

Правда, при бажанні відвідати Канаду можуть виникнути деякі проблеми у вигляді труднощів з відкриттям віз та оформленням документів, ціна за послуги тощо. Проте для нас це не проблеми, все вирішимо в максимально короткі строки!

Наша компанія гарантує Вам оформлення всіх документів та вирішення всіх питань пов’язаних з візою.