Туристична віза в
США

Що Ви отримуєте з нами?

tourist_icon_1

НАЙКРАЩИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ

tourist_icon_2

ВИСОКІ
ГАРАНТІЇ

tourist_icon_3

ЯКІСНЕ ТА
ШВИДКЕ РІШЕННЯ

tourist_icon_4

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ
ПІДХІД

 

Туристичні візи в США, ціна

tourist_usa_img

Давно мріяли поїхати до Сполучених Штатів Америки? Зробити це легко. Туристична віза в США дає можливість Вам відкрити для себе шикарний американський світ. 

Відкриваючи візу на 10 років, Ви можете перебувати на території Сполучених Штатів не більше 6 місяців з моменту перетину кордону. 

Наша компанія допоможе Вам оформити всі необхідні документи, заповнити анкети. Наші кваліфіковані спеціалісти знають, як мінімізувати час для досягнення Вашої цілі. Туристична віза в США – прямий шлях до Америки. 

Крім подорожей до Сполучених Штатів, американська віза дасть Вам можливість додатково потрапити до Мексики, Коста-Ріки або Панами. З відкритою візою до США можна спокійно побувати також в деяких країнах карибського басейну, а саме на Бермудах, в Пуерто-Ріко чи на Віргінських островах. Може статися й так, що доля запросить Вас на Маршаллові або Маріанські острови. З американською візою шлях відкритий і сюди. Не відтягуйте Ваш відпочинок – країни світу чекають!

Щоб без зайвого клопоту оформити туристичні візи в США для всієї сімї, звертайтеся до наших досвідчених співробітників. Кваліфіковані менеджери-консультанти компанії «Нове Життя» нададуть Вам всю необхідну інформацію і допоможуть без проблем пройти співбесіду в посольстві.

Вас цікавить ціна туристичної візи в США чи, можливо, будь-які інші питання. Дзвоніть й призначайте зустріч. Ми будемо чекати на Ваш візит!